Skup / sprzedaż części do aut francuskich Sklep internetowy / wysyłka Europa Pomoc, doradztwo przy zakupie samochodu Remont głowic

Witaj na Renault4.pl!

Strona poświęcona klasykowi którym jest Renault 4 i choć nie jest to Citroen 2CV, ani Trabant… warto poświęcić kilka minut aby poznać ten wyjątkowy samochód.

Skąd pomysł na R4? Zawsze chciałem stary samochód, w zasadzie marzył mi się Garbus, ale w związku że ciężko było znaleźć godny egzemplarz za rozsądne pieniądze pomysł z zakupem był ciągle odkładany. Jako dziecko z rodzicami wyjeżdżałem co roku do Jugosławii, pamiętam okres zakończenia wojny i masę przeróżnych samochodów, różnych składaków itp. Często jednak moim oczom ukazywała Renówka!

Odkąd pamiętam jeżdżę na Bałkany i do dziś dużo jeździ tam Renault 4, a oprócz ich na drogach spotkać można Zastavę 750, Fiata 500 i inne klimatyczne pojazdy. Myślałem również również o zakupie „Kaszlaka”, ale systematycznie żona wybijała mi pomysł z głowy i tak nie planując zakupu R4… w 2013 roku będąc na kolejnym urlopie i odwiedzając Mostar stałem się właścicielem Kathriny! Od zakupu mam hopla na punkcie tego auta.

Poznałem przesympatycznych właścicieli tych aut w kraju i stąd pomysł na utworzenie naszej społeczności. Pomagamy w renowacjach, doradzamy w zakupie, a przede wszystkim czujemy „to coś” i spotykamy się przynajmniej raz do roku na zlocie!

Przeczytajcie moją historię zakupu! Zachęcam wszystkich do poznania tego wyjątkowego modelu auta! Może i Wy pokochacie R4 jak ja!

Jak to się zaczęło?

Przeczytaj moją historię zakupu Renault 4

Aktualności

Galeria

Jesteś zainteresowany współpracą?

Przejdź do kontaktu i napisz do nas!