W tym roku spotkanie odbywa się nad morzem pod nazwą „Piknik Rodzinny w towarzystwie Renault 4”
Termin zlotu 29.04-03.5.2017… z możliwością przedłużenia do 7go maja!
Noclegi mamy 100m od morza w domkach drewnianych. Teren bardzo duży, miejsce dla dzieci, korty, zielona okolica, miejsce na ognisko, las itp. Ogólnie bezpiecznie i przytulnie. Piękna piaszczysta plaża tuż przy ośrodku!
Cena za osobę to 35zł!! (cena przez Klub), więc pobyt majowy to jedynie 140zł osoba.
Wyżywienie będziemy organizować tak jak zawsze… na śniadanie klubowy szwedzki stół, ponadto ognisko i wspólne grillowanie itp.
Mimo, że zlot odbywa się nad morzem to oprócz „leżakowania” przygotowaliśmy kilka atrakcji!
Zwiedzimy pobliskie latarnie morskie, bunkry w Darłowie, wieżę na Górze Chełmskiej. W planie również Spyczyna Góra na Pojezierzu Drawskim oraz przejazd czołgiem i zwiedzenie Fortu Mariana. Trochę zabawy i relaksu zapewni nam paintball.
Chcemy też Was zabrać na Bazę Radziecką w Bornem Sulinowie… i tutaj uwaga trasą krajobrazową przez Tychowo gdzie leży największy głaz narzutowy w Polsce. Zwiedzimy również zamek Stary Drahim z pięknym krajobrazem…
na tle dwóch jezior i mimo że to ruiny zamku to we wnętrzu zobaczymy m.in salę tortur. Na celowniku również jest Muzeum Obrony Przeciwlotniczej w Koszalinie, a jak czas pozwoli to spotkamy się na zlocie Klasycznego Koszalina!.
W tym roku wybraliśmy zwiedzanie i przejażdżki, aby odpocząć od „konkurowania i zadań”… ale chcemy zorganizować mały konkurs w towarzystwie zabytkowego traktora!
Jednakże główny punkt zlotu przedstawiam teraz…
W jeden dzień, dla chętnych (nie obowiązkowe) organizujemy wypad statkiem na Bornholm… tak to duńska wyspa! Płyniemy z Kołobrzegu do Nekso i rowerami (wypożyczonymi) zwiedzamy południo wschodnią część wyspy!
Noclegi już zarezerwowane, kilka miejsc jest jeszcze wolnych! Na Bornholm zapisy będziemy zbierać od połowy marca do połowy kwietnia (bo trzeba wcześniej kupić bilety)!
Wszystkich chętnych zapraszam do kontaktu!